Przedszkole Nr 2 w Myszkowie

1 czerwca nasi kochani milusińscy obchodzą swoje wielkie święto. Z tej okazji panie przygotowały dla dzieci mnóstwo gier i zabaw korzystając z pięknej pogody bawiliśmy się na świeżym powietrzu. W tym dniu życzymy wszystkim dzieciom dużo uśmiechu, radości, zero smutku, mnóstwa przyjaciół i spełnienia najskrytszych marzeń! UMOWY NA ROK SZKOLNY 20152016. BEZPIECZNE DZIECKO BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE. Nasze przedszkole uczestniczy w akcji Bezpieczne dziecko bezpieczne przedszkole. W .

OVERVIEW

This web page przedszkole-myszkow.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have evaluated eleven pages inside the domain przedszkole-myszkow.pl and found zero websites referring to przedszkole-myszkow.pl.

PRZEDSZKOLE-MYSZKOW.PL RANKINGS

This web page przedszkole-myszkow.pl has seen fluctuating levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for przedszkole-myszkow.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-myszkow.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-myszkow.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-MYSZKOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-myszkow.pl Mobile Screenshot of przedszkole-myszkow.pl Tablet Screenshot of przedszkole-myszkow.pl

PRZEDSZKOLE-MYSZKOW.PL HOST

Our web crawlers observed that the main root page on przedszkole-myszkow.pl took six thousand and ninety milliseconds to come up. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so therefore we consider przedszkole-myszkow.pl not secure.
185.25.150.156

I found that this website is weilding the Apache/2 os.

Przedszkole Nr 2 w Myszkowie

DESCRIPTION

CONTENT

This web page przedszkole-myszkow.pl had the following in the web page, "1 czerwca nasi kochani milusińscy obchodzą swoje wielkie święto." Our analyzers saw that the webpage stated " Z tej okazji panie przygotowały dla dzieci mnóstwo gier i zabaw korzystając z pięknej pogody bawiliśmy się na świeżym powietrzu." The Website also said " W tym dniu życzymy wszystkim dzieciom dużo uśmiechu, radości, zero smutku, mnóstwa przyjaciół i spełnienia najskrytszych marzeń! UMOWY NA ROK SZKOLNY 20152016. BEZPIECZNE DZIECKO BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE. Nasze przedszkole uczestniczy w akcji Bezpieczne dziecko bezpieczne przedszkole."

SIMILAR DOMAINS

Niepubliczne Przedszkola i Żłobek Artystyczno-Językowe Nasza Babcia

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress.

Nefrytowa - Przedszkole nr 11 w Piasecznie

Wolne miejsca dla dzieci w Przedszkolu nr 9 w Piasecznie przy ul. Akademia z okazji 3-go Maja. Koncert Dlaczego balet tak nam się podoba. Konkurs na Wielkanocną Pisankę rozstrzygnięty! Mistrzostwa Przedszkoli w wieloboju sportowym. Projekt dookoła świata - Dzień Chiński. Lato, lato, lato czeka.

Przedszkole Nr 126

Przedszkole nr 15 w Starachowicach, na szlakowisku

Na nic zdałoby się całe wychowanie, gdyby zabiło uśmiech dziecka. Przedszkole Miejskie nr 15 w Starachowicach rozpoczęło działalność w 1987r. Organem prowadzącym jest Gmina Starachowice. Nadzór pedagogiczny sprawuje Świętokrzyski Kurator Oświaty. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku.